اخبار الستیکس (Elastix)

اخبار مربوط به سیستم تلفنی الستیکس

 

 

در تاریخ 8 آگوست الستیکس ماژول تجاری خود را ارائه خواهد کرد که شامل ابزار و امکانات حرفه ای و تجاری است که به الستیکس شما اضافه خواهد شد.

نسخه تجاری الستیکس (Elastix Business Edition) در قالب یک ماژول بر بر روی فروشگاه الستیکس و همچنین سایت ویپ ایران به عنوان تنها نماینده رسمی آن در ایران قابل خرید و نصب بر روی نسخه 4 می باشد.

EBE امکان بسیار حرفه ای Webrtc را به الستیکس شما به ارمغان می آورد که به واسطه آن می توانید یک تلفن تحت وب داشته باشید که حتی با لیست مشتریان شما در گوگل، مرکز تماس تجاری الستیکس، MailChimp در تعامل است.

 

View the embedded image gallery online at:
http://voip-iran.com/elastix-news/#sigProId467a91d1d1

 EBE این امکان را می دهد محیط وب الستیکس ابزار بسیار قوی و مناسبی برای کارمندان شما باشد، علاوه بر گفتگوی تلفنی امکان چت نیز بین پرسنل از طریق وب امکان پذیر می گردد.

همچنین در EBE این امکان در بخش مدیریت Endpoint ها فراهم شده تا بتوانید کیفیت مکالمه هر داخلی را بررسی کنید، این امکان قدرت بررسی کیفیت مکالمات داخل سیستم را به شما می دهد.

امکان دیگر EBE دیدن موقعیت جغرافیایی گوشی های رجیستر شده و یا حتی تلاش برای رجیستر شدن بر روی سرور است که می تواند شما را از وضعیت امنیتی سرور خود آگاه سازد.

 

View the embedded image gallery online at:
http://voip-iran.com/elastix-news/#sigProIdb38aa9c018

EBE لایسنس سالیانه خواهد داشت که از طریق ویپ ایران جزئیات آن اعلام خواهد شد.

 

 

واک (VAAK) محبوب ترین سیستم تلفنی ویپ فارسی زبان است که تا کنون بیش از 40 هزار بار از سایت مرجع SourceForge دانلود شده و در بسیاری از پروژه های بزرگ کشور مورد استفاده قرار گرفته است. هدف پروژه واک بومی سازی و بهینه کردن سیستم تلفنی معروف Elastix است، حال نسخه 4 آن با امکانات بی نظیری ارائه می گردد.

امکانات جدید ارائه شده به نسخه 4 عبارت اند از:

- امکان دسته بندی داخلی ها برای اعمال محدودیت های بیشتر برای داخلی و تعریف سناریو های بیشتر در انجام پروژه

- امکان محدود نمودن داخلی ها برای مشاهده فکس های دریافتی و ارسالی

- نرم افزار ارتباط با مشتری ویتایگر، کاملا فارسی و با تقویم شمسی

- نمایش گزارشات الستیکس با تقویم شمسی

- پوسته جدید و Responsive

و ...

وب سایت رسمی واک

 

دانلود واک 4

 آقای Paul Estrella  مدیر روابط عمومی پروژه الستیکس از ارائه نسخه 4 و پایدار الستیکس بر روی صفحه فیس بوک این سیستم تلفنی محبوب خبر داد.

وی همچنین در متنی تاخیر بوجود آمده در ارائه الستیکس را انجام برخی تغییرات فنی و رفع ایرادات نهایی اعلام نمود، از مهم ترین تغییرات الستیکس 4 نسبت به نسخه 2.5 می توان به موارد زیر اشاره کرد.

- تغییر نسخه سیستم عامل Centos 5.10 به Centos 7

- ارائه تلفن نرم افزاری و تحت وب WebRTC

- پوسته ای جدید و زیبا برای الستیکس

- نصب پیش فرض کدک صوتی Opus

- ارتقاء نسخه PHP نصب شده بر روی الستیکس

 

به زودی بر روی ویپ ایران بررسی این سیستم تلفنی را خواهید دید.

دریافت الستیکس نسخه 4

 

View the embedded image gallery online at:
http://voip-iran.com/elastix-news/#sigProId9bae7d0bf1

 

 

 تیم توسعه الستیکس اعلام کرد تاخیر بوجود آمده در ارائه الستیکس 4 (Elastix) به دلیل کار بر روی یک تلفن تحت وب با تکنولوژی WebRTC می باشد که قرار است در دل پوسته الستیکس قرار گیرد، این تلفن نرم افزاری تحت وب با کدک Opus کار خواهد کرد و تجربه متفاوتی را از کار با سیستم های تلفنی پیشرفته به شما خواهد داد.

دیگر برا راه اندازی یک سیستم تلفنی IPPBX حتی نیاز به گوشی تحت شبکه یا Softphone هم ندارید به راحتی از طریق تلفن WebRTC پوسته الستیکس تماس های خود را برقرار خواهید کرد.

تکنولوژی WebRTC ، برقراری تماس صوتی و تصویری را از طریق محیب مرورگر های وب اکان پذیر می کند، چند سالی می شود این تکنولوژی جدید و پیشرفته با حمایت شرکت های بزرگی همچون گوگل و مایکروسافت در حال توسعه است.

با ارائه این تکنولوژی بر روی الستیکس (Elastix) بار دیگر محبوبیت این سیستم تلفنی افزایش می یابد و به تنهای در صدر محبوب ترین سیستم تلفنی کدباز قرار می گیرد.

به گفته تیم الستیکس نسخه نهایی 4 در تاریخ 18 ژانویه ارائه خواهد شد، تیم ویپ ایران نیز پس از 3 هفته نسخه جدید ار واک ارائه خواهد داد که همانطور که در اخبار قبلی اشاره شد نسخه جدید به همراه ویتایگر فارسی شده ارائه خواهد شد.

 

 

 

 

  امکان بررسی مدارک صادر شده از سوی الستیکس به صورت آن لاین بر روی سایت www.elastix.com قرار گرفت، این امکان در روی سایت قدیمی الستیکس وجود داشت اما با ظاهری متفاوت بر روی سایت جدید این سیستم تلفنی محبوب قرار گرفت.

  تمامی مهندسین رسمی الستیکس Elastix می توانند مدارک خود را با جستجوی شماره مدرک بر روی این صفحه بررسی کنند. 

  صفحه بررسی مدرک رسمی

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://voip-iran.com/elastix-news/#sigProId95812221bf

به اشتراک بگذارید